Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky POHL

Výsledky:

9.5. 2010 Kapušany- Pohárovka (1. kolo POHL): muži- 2.miesto (16,55s)        

 
 

                                                                            Ženy- 7.miesto (2 NP)                                

 

 

 

20.6.2010 Bijacovce- Pohárovka: muži 2. miesto (16,92s)

 
 

                                                   ženy 1. miesto (23,55s)

 

 

 

27.6.2010 Pušovce Okrsková  súťaž: muži- 1.miesto (100,25s, postup na okresnú súťaž)

 
 

                                                        ženy 2. miesto (141,10s, postup na okresnú súťaž)

 

 

 

5.7.2010 Veľký Slivník- Pohárovka (2. kolo POHL): muži- 2.miesto (15,76s)

 
 

                                                                                ženy- 1. miesto (20,50s)

 

 

 

10.7.2010  Terňa- Pohárovka (3. kolo POHL): muži- 1.miesto (15,49s)

 
 

                                                                        ženy- 1.miesto (19,85s)

 

 

 

10-11.7.2010 Terňa NOČNÁ- Pohárovka (4. kolo POHL): muži- 1.miesto (16,35s)

 
 

                                                                                              ženy - 3.miesto (33,29s)

 

 

 

11.7.2010 Hankovce- Pohárovka: muži- 8.miesto (16,78s)

 

 

 

18.7. 2010 Hubošovce- Pohárovka: muži- 1.miesto

 

 

 

25.7. 2010 Šarišská Poruba- Pohárovka (5. kolo POHL): muži- 2.miesto (21,88s)

 

 

 

1.8. 2010 Župčany- Pohárovka (6.kolo POHL): NEÚČASŤ

 

 

 

1.8. 2010 Hniezdne- Pohárovka: muži- 3.miesto

 
 

                                                   ženy- 1.miesto

 

 

 

7.8. 2010 Terňa Okresné kolo dorastu: dorastenky – 1. miesto (105,18s)

 

 

 

8.8. 2010 Hrabkov Okresné kolo M a Ž:  muži- 4. miesto (17,08s)

 
 

                                                                   ženy- 1. miesto (18,98s)

 

 

 

14.8. 2010 Hermanovce- Pohárovka (7. kolo POHL): muži- 3.miesto (16,43s)

 
 

                                                                                       ženy- 1.miesto (19,39s)

 

 

 

21.8. 2010 Šarišské Michaľany- Šarišský pohár: ženy- 1.miesto (21,28s)

 
 

                                                                     Dorastenky- 1.miesto (23,46s)

 

 

 

22.8. 2010 Bretejovce- Pohárovka (8. kolo POHL): muži- 1.miesto (16,13s)

 
 

                                                                                    ženy-  3.miesto (21,28s)

 

 

 

29.8. 2010 Šarišské Michaľany- Pohárovka: muži- 1.miesto

 
 

                                                                          ženy- 1.miesto

 

 

 

29.8. 2010 Lipník- Pohárovka (9. kolo POHL): muži- 2.miesto (16,37s)

 
 

                                                                              ženy- 3.mieste (26,87s)

 

 

 

31.8. 2010 Bijacovce- Pohárovka nočná: muži- 2.miesto (17,85s)

 
 

                                                                    ženy- 1.miesto (25,16s)

 

 

 

5.9. 2010 Gregorovce- Pohárovka (10. kolo POHL): muži- 1.miesto (15,56s)

 
 

                                                                                   Ženy- 2.miesto (19,97s)

 

 

 

                                   - Vyhodnotenie POHL: muži- 2.miesto (137b)

 

 

 

                                                                 ženy- 2.miesto (114b)

 

 

 

18.9. 2010 Krompachy- Pohárovka: muži- 1.miesto

 

 

 

25.9. 2010 Čečejovce- VHL: muži- 18.miesto (17,01s)

 

 

 

                                          ženy- 2.miesto (18,35s)

 

 

 

9.10. 2010 Turčianské Teplice- SSP 2010: ženy- 10. miesto (20,40s)

Celkovo sme sa zúčastnili 22 súťaží z toho muži- 19-tich a ženy- 18-tich súťaží.